كلیپ مرحله نهایی مسابقات yetenksis siniz turkiye با نمایش نهایی عارف دانشجوی ایرانی، عارف غفوری فینال مسابقات

دانلود كلیپ عارف غفوری در فینال مسابقه yeteneksiz تركیه با لینك مستقیم

دانلود كلیپ نمایش عارف غفوری در مرحله فینال مسابقات yeteneksis siniz turkiye
توضیح نمایش فینال :
عارف با یك نمایش واقعا بی نظیر كل مردم حاضر در سالن رو میخكوب كرد.
در سالن میزی شبیه به میز شام چیده شده بود .. عارف یك گوی پر از توپ را برداشت و توپهای درون آن را بین تماشاگران پخش كرد، و گفت كه همه توپها را باز كنن و هركی داخل توپش كاغذ آبی رنگ بود دعوت كرد كه روی صحنه برن.
از تماشاگر شماره یك میخواد كه نبضش رو بگیره و با هر نبض با چوب بزنه به میكروفون .. عارف میتونه كم كم نبضش رو متوقف كنه .. كه ما میگیم این یعنی مردن ..
فیلمی شروع میشه به پخش شدن كه ار قبل آماده شده ... و هر اتفاقی توی فیلم می افته توی سالن هم اتفاق میافته..در فیلم لیوان رو عارف میشكنه و در سالن روی میز بدون اینكه كسی دست به استكان بزنه میشكنه و كارهای عجیب و غریب دیگر ... عارف كارش فوق العاده بود ..
البته از اولش هم میدونستیم چون نفر اول با اس ام اس مردم انتخاب میشه ..امكان نداشت مردم تركیه اكثریت رای رو بدن به عارف ..همه جای دنیا اینجوریه ..
ما هم اولیتمون به هموطنمونه ..
عارف دوم شد .. اما ما میدونیم سایر شركت كنندگان در این برنامه كه شش ماه طول كشیده .. هم قد و اندازه عارف نبودن .. و اگه دوم شد فقط برای این بود كه اهل تركیه نبود .. اما او یك ترك و آذری زبان ایرانی هست و افتخار همه ایرانیا ...... ما كه به عارف افتخار میكنیم ... شما چطور؟؟؟ میتونید در قسمت نظرات جواب من رو بدید ..
عارف در پایان در پخش زنده برنامه حدودای ساعت 1:40 دقیقه بامداد نوروز رو به زبان آذری و فارسی به ایرانیا تبریك گفت ..
ممنون از همراهی شما

دانلود كلیپ عارف غفوری در فینال مسابقه yeteneksiz تركیه با لینك مستقیم

اگر شما هنوز نمیدونید عارف كیه ! و میخواهید كه بفهمید قضیه از چه قراره ..
به لینكهای زیر بروید تا هم برنامه های قبلی رو دانلود كنید و هم بدونید عارف كیه!دانلود كلیپ عارف غفوری در فینال مسابقه yeteneksiz تركیه با لینك مستقیم

دانلود كلیپ عارف غفوری در فینال مسابقه yeteneksiz تركیه با لینك مستقیم